30A SCT-013-030 Nem invazív váltakozó áramú érzékelő osztott magú áramváltó SCT-013
Nincs adó
-1 / 1 A Megtakarítás az Üzletben is Beváltható
Model: sct013
Frequency: 50 hz-150 kHz
Sct-013 rated input current: 100A model: sct-013 rated input current: 60A / 100A
characteristic:
Opening size:
13mm × 13mm, fully compatible with foreign similar products; nonlinearity ± 3% (10% ~ 120% of rated input current); lead length 1.5m, standard Φ 3.5 three core plug output; current and voltage output forms (voltage output form, built-in sampling resistance).
Application:
Safety index: electrical strength (between shell and output) 6000V AC / 1min, flame retardant characteristics meet ul94-v0
Working temperature: - 25 ℃~ 70 ℃
Mennyiség
Szállításii feltételek
Biztonsági feltételek
Visszaküldési feltételek
30A SCT-013-030 Non-invasive AC current sensor Split Core Current Transformer SCT-013
Model: sct013
Frequency: 50 hz-150 kHz
characteristic:
Opening size:
Application: