110V 30A-WH7016D 220V /110V 24V /12V 10A 30A LCD sütő Magas hőmérsékletű Elektromos Hőmérséklet-szabályozó -30-+300 -C-ig
Nincs adó
Mennyiség
Szállításii feltételek
Biztonsági feltételek
Visszaküldési feltételek
1: Model: WH7016D
2 features:
-30°C to 300°C/-22°F-572°F temperature measurement and control
0.1 degree display resolution, 1 degree control resolution
Choice of cooling or heating mode
The difference of 1-25 degrees can be adjusted
Delay start function, adjustable from 0-30 minutes
Temperature adjustment upper and lower range limit function
With power-down data saving function,
Relay electric shock current 10A/220V. Reliable working resistive load up to 1000W, inductive load up to 600W
The maximum power consumption of this machine: less than 2W
Degree measurement error: less than ±0.5 °C
Working environment temperature: -40 ° C ~ 80 ° C
Opening size: 70.5*28.5MM