Szürke 6mm-10db KDJ25-18-6 KDJ25-20-6 Belső furat 4mm 6mm 6,4mm Potenciométer gomb Műanyag gomb (Rézmag)
Nincs adó
KYP25-18-6 plastic knob. Diameter: 25MM. Height: 18MM. Aperture: 4MM 6MM. NOT GOOD ITEMS, GREAT ITEMS?:10PCS KDJ25-18-6 KDJ25-20-6 inner hole 4mm 6mm 6.4mm potentiometer knob plastic knob (copper core). PRODUCT PROPERTY:? 1: Product or
Mennyiség
Szállításii feltételek
Biztonsági feltételek
Visszaküldési feltételek
KYP25-18-6 plastic knob
Diameter: 25MM
Height: 18MM
Aperture: 4MM 6MM
NOT GOOD ITEMS, GREAT ITEMS?:10PCS KDJ25-18-6 KDJ25-20-6 inner hole 4mm 6mm 6.4mm potentiometer knob plastic knob (copper core)
PRODUCT PROPERTY:? 1: Product original from cn(origin).
PRODUCT PARAMETERS:Product size:
Kyp25-18-6 plastic knob diameter: 25mm height: 18mm aperture: 4mm 6mm.