4-ZY12PDS típus-C USB-C PD2,0 3 DC USB-s gyorstöltés Kioldó Lekérdező detektor
Nincs adó
Mennyiség
Szállításii feltételek
Biztonsági feltételek
Visszaküldési feltételek
1. ZY12PDN with USB Port Only support PD
2. ZY12PDN with screw terminal Only support PD
3. ZY12PDN Bare Plate Only support PD
4. Industrial grade ZY12PDG No switches and no sockets
5. Single function Mini ZYPDS
For defAult voltAge SettingS, pleASe See the BABy pAge SpecificAtion mode Set!!!
ZY12PDN induStriAl grAde new edition:
PD trigger uSeS hArdwAre protocol IC, compAtiBility iS not compArABle to Soft Scheme.
MAximum power Support to 100W, excellent compAtiBility.
The verSion with USB AdoptS 5A lArge current PAL BuS SeAt with SmAll internAl reSiStAnce.
SmAll Size 15 mm wide * 30 mm long, welded DC line ShrinkAge tuBe cAn Be uSed to fill your lAptop with the PD moBile power Supply.
ZY12PDG induStriAl MAnuAl:
Between the two terminAlS of the induStriAl grAde, the voltAge iS poSitive And negAtive 20V, And the input voltAge iS reverSe.
Effectively prevent proBlemS Such AS VBUS Short circuit to CC Burning in teSting proceSS.
With the 5A-EMARK line DIY, the mAximum power iS Supported to 100W, And the compAtiBility iS excellent.
The diStAnce Between the holeS iS 2.54mm, which iS convenient for welding pinS to Be uSed on other mAin BoArdS.
CC1 or CC2 only needS one of them.
The reSt of the operAtion iS exActly the SAme AS the regulAr verSion.
ZYPD2DC induStriAl MAnuAl:
InduStriAl grAde TVS And dAmping reSiStorS Are reSiStAnt to CC Short circuit to VBUS.
MAximum power Support to 60W, compAtiBility iS Slightly worSe, the price iS extremely low.
The defAult Setting iS 20V. ChAnge to 9V12V15V. PleASe follow the inStructionS on the BAck And uSe A drop of Solder to connect the two SideS of the correSponding jumper Solder joint.
Trigger logic: triggerS the PD AdApter to Support voltAgeS leSS thAn or equAl to the Setting vAlue.
For exAmple, Setting up 12V, AdApter Supporting 5915 20V, triggering 9V.
Give A 7mm trAnSpArent tApe heAt ShrinkABle pipe Section. Weld the wire Sleeve And heAt it with Air gun And fireArm to Shrink the dAmp-proof, Short-circuit And BreAk-proof wire.
Support millet 65W And other high coSt performAnceStrip linePD power!
Note: This version does not support Apple 30W, Sony 45W, Netease 65W, Millet 65W without Strip line, and other adapters in my hands are fully supported.