4mm-10db Potenciométer gomb KYP22-18-6 Bakelit gomb KYP22-18-4 Potenciométer fogantyú Belső átmérő 4mm 6mm
Nincs adó
Diameter: 22MM. Height: 17MM. Aperture: 4mm 6mm. ?TAKE A LOOK!:10pcs Potentiometer knob KYP22-18-6 Bakelite knob KYP22-18-4 Potentiometer handle inner diameter 4mm 6mm. PRODUCT PROPERTY:? 1: Our product is made in cn(origin). REASONS
Mennyiség
Szállításii feltételek
Biztonsági feltételek
Visszaküldési feltételek
Diameter: 22MM
Height: 17MM
Aperture: 4mm 6mm
?TAKE A LOOK!:10pcs Potentiometer knob KYP22-18-6 Bakelite knob KYP22-18-4 Potentiometer handle inner diameter 4mm 6mm
PRODUCT PROPERTY:? 1: Our product is made in cn(origin).
BUYER SAYS:? Quality and seller perfect. thanks.
RELATED INFO:? Knob 4mm: the knob is light weight and feels very comfortable, allowing you to easily switch between switches.