Szürke 4mm-10db KYZ20-16-6 Potenciométer Műanyag gomb Potenciométer fogantyú Potenciométer kupak Belső átmérő 4mm 6mm
Nincs adó
Diameter: 20MM. Height: 16MM. Aperture: 4MM, 6MM. NOT GOOD ITEMS, GREAT ITEMS?:10pcs KYZ20-16-6 potentiometer plastic knob potentiometer handle potentiometer cap inner diameter 4mm 6mm. PRODUCT PROPERTY:? 1: Our product is made in cn(origi
Mennyiség
Szállításii feltételek
Biztonsági feltételek
Visszaküldési feltételek
Diameter: 20MM
Height: 16MM
Aperture: 4MM, 6MM
NOT GOOD ITEMS, GREAT ITEMS?:10pcs KYZ20-16-6 potentiometer plastic knob potentiometer handle potentiometer cap inner diameter 4mm 6mm
PRODUCT PROPERTY:? 1: Our product is made in cn(origin).
PRODUCT PARAMETERS:Product size:
Diameter: 20mm height: 16mm aperture: 4mm, 6mm.
RELATED INFO:? Knob 4mm: the knob is light weight and feels great, and fits snugly in the hand. if you are looking for a comfortable grip, then it is recommended to choose the size of the knob.