12MM-12/16/19/22mm Fém gomb Porálló és Vízálló kupak alátét gumitömítés Védőkupak Vízálló kupak
Nincs adó
Name: dust cap. Specification: 12MM 16MM 19MM 22MM 25MM. Materials: rubber products. Note: The product is a waterproof cap and does not include pushbutton switches. Specifications. Material. FSM-12. Brand Name. WZAZDQ - 12/
Mennyiség
Szállításii feltételek
Biztonsági feltételek
Visszaküldési feltételek
Name: dust cap
Specification: 12MM 16MM 19MM 22MM 25MM