Nincs adó
length 40mm PE Filter inside diameter 8mm,outside diameter 15mm white M12 thread length of thread 9mm? Waterproof materials for PE sintered does not contain brass and PTFE product environmental protection, can be used as export the temperature range of us
Mennyiség
Szállításii feltételek
Biztonsági feltételek
Visszaküldési feltételek
length 40mm PE Filter inside diameter 8mm,outside diameter 15mm white M12 thread length of thread 9mm? Waterproof materials for PE sintered does not contain brass and PTFE product environmental protection, can be used as export the temperature range of use: -50~+130degrees Celsius. This product contains nuts match the HTU21 SHT10 SHT20 SHT30 QTY:100pcs/lot Note: It is just cover, no chip and no circuit board. It prevents rain. Please see the image size chart for the si