Nincs szín - 2X (LJC18A3-HZ / BX 1-10 mm kapacitású közelségi érzékelő kapcsoló NPN NO DC 6-36 R1E6
53% megtakarítás
Nincs adó
2X(Product Name : Capacitive Proximity Switch;Switch Appearance Type : Cylinder Type
Theory : Capacitance Sensor;Output Type : NPN NO(Normal Open);Diameter of Head : 18mm;Detecting Distance : 1-10mm
Detecting Object : Metal or Nonmetal Material;Supply Voltage : DC 6-36V;Current Output : 300mA;Response Frequency : 100Hz
Size : 7.5 x 4cm/3" x 1.6" (L*Max. Dia);Material : Plastic, Alloy
When proximity switch is close to some target object, it will send out control signal.
Package Content : 1 x Capacitive Proximity Switch